MASAŻE

 

 

Zapraszamy Państwa na różnego rodzaju masaże, które ukoją dolegliwości bólowe, zrelaksują, dodadzą sił witalnych oraz energii.  Masaże wykonują wysoko wykwalifikowani specjaliści, rehabilitanci i fizjoterapeuci.

 

OFERUJEMY NASTĘPUJĄCE RODZAJE MASAŻY:

Masaż relaksacyjny całościowy 60 min. 120 zł
Masaż leczniczy kręgosłupa 20-30 min.  70-80 zł
Masaż segmentarny 30 min. 80 zł
Masaż stóp profilaktyczny 30 min. 75 zł
Masaż stóp leczniczy 90 min. 180 zł
Drenaż limfatyczny całościowy 60-90 min. 140-160 zł
Drenaż limfatyczny częściowy 20 min. 70 zł
Masaż bańką chińską 30 min. 90 zł
Bańki 30 min. 55 zł
Świecowanie uszu 20-30 min. 55 zł
Akupresura 60 min. 150 zł

 

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA MASAŻE EGZOTYCZNE:

 

Masaż Lomi Lomi Nui
Masaż Lomi Lomi Nui wywodzi się z prastarych, hawajskich, praktyk magicznych. Wykonujący masaż umiejętnie wykorzystuje energię życiową przenikającą cały wszechświat –  jest to zatem masaż bioenergetyczny. Jego niepowtarzalną techniką jest masowanie przedramionami i wykonywane przez masażystę pełnych gracji figur. Niezwykły w usuwaniu wszelkich napięć z ciała, pomocny w odzyskaniu pełnego i odpowiednio długiego oddechu. Lomi Lomi Nui głęboko relaksuje, łączy nas ze swoim ciałem, pozwala zajrzeć w głąb siebie i odnaleźć w swoim wnętrzu życiowe pragnienia, a dzięki intencji w jakiej jest wykonywany, każdy może ukierunkować moc duchową na to czego potrzebuje. (cena: 1,5h – 250 zł, 1h 200 zł)

Masaż intuicyjny z aromaterapią
Intuicja jest bezcenna dla każdego masażysty, stąd podczas  masażu intuicyjnego następuje całkowite skupienie się na potrzebach masowanej osoby. Dzięki temu możemy poczuć się niezwykle komfortowo i bezpiecznie w trakcie jego trwania. Olejki aromatoterapeutyczne  dobierane są indywidualnie w zależności od preferencji osoby. Rytuał  tego masażu zapewni nam spokój duchowy i radość w sercu poprzez zrównoważenie energetyczne całego ciała. (cena: 1,5h – 250 zł, 1h 200 zł)

Masaż energetyczny z Reiki
Połączenie masażu z energetyzacją Reiki przynosi szybkie ukojenie i regenerację dla zestresowanych, zabieganych osób. Usunięcie stresu z ciała wraz z wypełnieniem go najczystszą energią miłości jaką jest energia Reiki przywraca holistyczne podejście do świata i umożliwia spojrzenie na siebie ze zdrowym dystansem. (cena: 1,5h – 250 zł, 1h 200 zł)

Harmonizacja energią Reiki przez 4 kolejne dni (każdy 1h-1,5h)
Zabiegi Reiki wykonywane przez cztery kolejne dni stanowią cykl uzdrawiający w którym możliwe jest usunięcie blokad w przepływającej stale przez nas życiodajnej energii, która niczym krew krąży stale w naszych ciałach. Reiki zna każdy kto kiedykolwiek odczuwał radość i miłość w swoim życiu. Harmonizująca energia Reiki jednoczy nas z najwyższym potencjałem boskiej miłości we wszechświecie. Wypełnieni tą mocą możemy odkryć na nowo samego siebie i poczuć się bezpiecznie na świecie. (cena: 400 zł)

Jednorazowy zabieg Reiki od 1h-2h

Jednorazowy zabieg energetyczny Reiki pozwala otworzyć się na najczystszą formę miłości, zharmonizować ciało i umysł, zrównoważyć energie w naszych czakrach. Kiedy jesteśmy przemęczeni, bądź w nieustannym stresie w naszym ciele potrzeba jest właśnie takiego zabiegu, aby przywrócić stan homeostazy w organizmie i znowu poczuć pełnię sił. (cena: 150 zł)