MANICURE & PEDICURE

 

 

MANICURE

 

Salon Laboni proponuje innowacyjne zabiegi, dzięki którym można doskonale zadbać o dłonie i paznokcie. Twoje dziś jest Twoim kapitałem na jutro.
Specjalnie dla naszych Klientek oferujemy szeroką gamę zindywidualizowanych zabiegów.
Manicure to podstawowa forma dbania o siebie, do której nie trzeba już dziś przekonywać nikogo. Codzienna pielęgnacja, uzupełniona o systematyczne zabiegi w salonie sprawią, że Twoje dłonie i paznokcie będą nie tylko piękne i zadbane, ale wypoczęte i bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Manicure klasyczny

Każdy zabieg manicure w Laboni obejmuje opiłowanie paznokci i nadanie im kształtu, opracowanie frezarką, ciepłą kąpiel odżywczą, odsuwanie lub wycinanie skórek, polerowanie lub malowanie lakierem, utwardzenie.
Specjaliści w Laboni dostosowują zabiegi do indywidualnych potrzeb Klientów, dlatego manicure dla Ciebie wykonamy tak jak sobie tego życzysz: tradycyjnie – usuwając skórki przy użyciu cążek lub biologicznie – za pomocą specjalnych preparatów i kopytka. W obu przypadkach gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo i sterylność.

P.Shine – Ratunek dla łamliwych paznokci

Paniom, które mają problem z łamiącymi i rozdwajającymi się paznokciami, mamy do zaoferowania specjalny zabieg P.Shine, który wzmacnia i uszczelnia naturalną płytkę, nadaje piękny połysk, ale przede wszystkim zasila je w składniki naturalne zawarte w preparatach stosowanym podczas zabiegu. Niesamowity połysk widoczny po pierwszym zabiegu! W skład preparatów wchodzi: witamina A+E, kreatyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z morza japońskiego. 400 lat temu japońskie arystokratki odkryły tajemnicę manicure P.Shine. Teraz czas na Polki, czas na definitywne rozprawienie się z rozdwajającymi się i łamliwymi paznokciami! Zabieg trwa około 30 min, można go powtarzać co 2 tygodnie.

Stylizacja hybrydowa

Koniec zmagań z odpryskiwaniem i długim czasem wysychania lakieru. Stylizacja hybrydowa to nowość na kosmetycznym rynku. Manicure oraz pedicure hybrydowy są zabiegami, podczas których na płytkę paznokciową nakładany jest specjalny lakier, który stanowi połączenie cech zwykłego lakieru z właściwościami żelu. Jego zaletą jest to, że utrzymuje się na paznokciach do 3 tygodni bez odprysków. Ponadto nie jest sztywny i twardy jak żel, lecz cienki i delikatny jak zwykły lakier. Po utrwaleniu w lampie uv, manicure jest w pełni gotowy, nie czekamy na wyschnięcie dzięki czemu oszczędzamy cenny czas!
Produkt usuwa się w salonie szybko i bezpiecznie w ciągu 15 minut. Produkt hybrydowy jest hipoalergiczny, nie powoduje żadnych szkód dla naturalnej płytki paznokcia.

Stylizacja żelowa

Dla osób, które mają bardzo krótką i uszkodzoną macierzystą płytkę np. na skutek obgryzania lub uszkodzeń mechanicznych, w celu poprawienia wyglądu dłoni, proponujemy najmniej inwazyjną na rynku metodę – utwardzenie naturalnej płytki żelem, dzięki czemu paznokcie nabiorą pięknego kształtu i urosną do wymarzonej długości. Możemy również przedłużyć naturalną płytkę poprzez nałożenie żelu na szablonie. Tipsy są metodą przestarzałą, która już dawno przeszła do lamusa. Nowoczesne kobiety ceniące piękny wygląd dłoni oraz olbrzymią wygodę na co dzień, wybierają metodę żelową.

PEDICURE

 

Salon Laboni proponuje nowoczesne zabiegi, dzięki którym można doskonale zadbać o swoje stopy i paznokcie. Twoje dziś jest Twoim kapitałem na jutro, dlatego wychodząc naprzód Państwa oczekiwaniom oferujemy szeroką gamę zindywidualizowanych zabiegów.
Pedicure to podstawowa forma dbania o stopy, do której nie trzeba już dziś przekonywać nikogo. Codzienna pielęgnacja, uzupełniona o systematyczne zabiegi w salonie sprawią, że Twoje stopy i paznokcie będą nie tylko piękne i zadbane, ale wypoczęte i bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Pedicure klasyczny

Podczas pedicure’u w Laboni Twoje stopy przeniosą się w świat profesjonalnej pielęgnacji i przyjemnego dotyku. Usuniemy z nich zrogowaciały naskórek, (w razie potrzeby usuniemy: odciski, modzele i nagniotki), opiłujemy paznokcie, wykonamy peelling i krótki masaż stóp. Na zakończenie pomalujemy Twoje paznokcie wybranym lakierem. Pedicure wykonywany jest u nas za pomocą frezarki na doskonałych kosmetykach. 
Wszystkie zabiegi pedicure w Laboni odbywają się na ekskluzywnym fotelu pedicure spa, który wyposażony jest we wspaniały relaksujący masaż pleców, hydromasaż stóp i światłoterapię.

Zabieg Spa dla suchych i pekających stóp Wanilia & Śliwka – kosmetyki stosowane podczas zabiegu zawierają składniki antyoksydacyjne i regenerujące skórę. Zabieg działa intensywnie nawilżająco, ożywczo, zmiękczająco, odmładza i rozjaśnia skórę pozostawiając ją gładką i lśniącą.
Pedicure dla kobiet w ciąży – witalizujący, antyobrzękowy.
Pedicure Leczniczy – usuwanie odcisków, korekta wrastających paznokci, problem pękających pięt.

Pielęgnacja stopy cukrzycowej – polega na wykonaniu podstawowego pedicuru i usunięciu ewentualnych dolegliwości ze strony paznokci i zrogowaciałego naskórka wyłącznie za pomocą frezarki, która gwarantuje delikatną pielęgnację bez ryzyka skaleczeniem. Przy pielęgnacji stopy cukrzycowej nie używamy ciążek, aby nie naruszyć trwałości tkanki.
Usuwanie odcisków i modzeli – polega na łyżeczkowaniu frezem próżniowym nadmiernej ilości zrogowaciałego naskórka, a następnie na wygładzeniu skóry za pomocą frezów ściernych o różnej grubości ziarna.
Rekonstrukcja zniszczonej płytki paznokcia – polega na nałożeniu żelu odbudowującego płytkę paznokciową utwardzonego w lampie uv. Żel zawiera ketakonazol i dlatego zabezpiecza łoże przed rozwojem grzybicy.
Tamponada – to najstarsza metoda korekty paznokcia wrośniętego, polegająca na założeniu bawełnianych wkładów pod boczne brzegi płytki paznokciowej. Metoda ta z reguły daje zadowalające efekty.