FRYZJERSTWO

 

Bo fryzjerstwo to pasja…
Prawdziwe fryzjerstwo to nie tylko umiejętności strzyżenia, barwienia czy trwałej. Linie i kolory tworzą duszę każdej wykonanej fryzury. Od nas zależy, aby ta dusza była piękna.

Bo fryzjerstwo to inspiracja…
Czy włosy mogą być inspiracją? Nasza odpowiedź brzmi – tak! Jesteśmy przekonani, że potrafimy wydobyć piękno tkwiące w każdym z nas. Dzięki profesjonalnym szkoleniom i współpracy ze światowej sławy stylistami, możemy realizować swoją pasję, upiększać naszych Klientów oraz wprowadzać nowe trendy w stylizacji włosów. Służymy radą w doborze najodpowiedniejszej pielęgnacji włosów i skóry głowy.

Jeżeli od swoich włosów oczekujecie Państwo by dobrze się układały i wyglądały zdrowo, a codzienna stylizacja zajmowała Wam kilka minut, oddajcie się w ręcę naszych stylistów, oni sprawią że Państwa poranki będą przepełnione zadowoleniem i uśmiechem….
Serdecznie zapraszamy do Laboni, gdzie doradzimy w doborze fryzury, doborze koloru oraz stylu zarówno kobietom jak i mężczyznom, bo przecież wszyscy jesteśmy inni i chcemy się wyróżniać.

Państwa zadowolenie i uśmiech są dla nas największą nagrodą!